Klient indywidualny

Kredyty bankowe

Kredyt gotówkowy

możesz rozłożyć raty nawet na 10 lat, możesz ubiegać się o kwotę kredytu nawet do 200 000 zł, rata kredytu dopasowana do Twoich możliwości

Czytaj więcej

 

Kredyt konsolidacyjny

Masz już kilka różnych kredytów, a spłacanie ich w różnych terminach i kwotach staje się uciążliwe? Możesz je połączyć w jeden, który zapewni Ci mniejszą ratę.

Czytaj więcej

 

Kredyt hipoteczny

Funkcjonalna kawalerka, rodzinny apartament, czy przestronny dom pod miastem? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, pomożemy Ci spełnić to marzenie.

Czytaj więcej

Kredyty pozabankowe

Chwilówki

Vivus to krótkoterminowa pożyczka udzielana na okres od 1 do 30 dni, do wykorzystania dla każdego, na dowolny cel. Produkt NetCredit to krótkoterminowa pożyczka udzielana na okres od 1 do 30 dni.

Czytaj więcej

 

Karta kredytowa

Produkt Vanquis Bank znajdujący się w naszej ofercie stanowi doskonałą ofertę dla osób mających trudności z uzyskaniem pomocy finansowej ze względu na niekorzystną historię kredytową.

Czytaj więcej

 

Pożyczki

Aby móc ubiegać się o pożyczkę konieczne jest posiadanie przez klienta dowodu tożsamości, dochodu, telefonu komórkowego, oraz spełnienie wymogu w zakresie posiadania konta bankowego

Czytaj więcej